Oferta szkoleniowa

Akademia Cisco działająca przy Fundacji NetSupport prowadzi najbardziej popularne szkolenia certyfikowane przez firmę Cisco Systems w ramach ogólnoświatowego programu Cisco Networking Academy:

Kursy w naszej akademii bazują na najnowszych ścieżkach i materiałach edukacyjnych dostarczanych przez Cisco Systems. W ofercie znajduje się już uaktualnione szkolenie CCNA Routing and Switching, które zostało znacząco przebudowane oraz rozszerzone o wiele zagadnień dotychczas dostępnych na poziomie CCNP m.in. Multi Area OSPF, HSRP, EtherChannel oraz IPSec VPN. Również kurs CCNA Security, bazuje na najnowszej ścieżce w której pojawiła się nieobecna wcześniej konfiguracja urządzeń Cisco z serii ASA.

Program akademii jest stale i na bieżąco aktualizowany tak, by uczestnicy kursów uzyskiwali najnowszą wiedzę z zakresu technologii sieciowych. Jednocześnie stałe kontakty pomiędzy firmą Cisco Systems, a akademiami prowadzącymi zajęcia, pozwalają na uaktualnianie i dostosowanie programu w zależności od potrzeb odbiorców i wymagań lokalnego rynku pracy.

Program kształcenia Cisco Networking Academy odzwierciedla bieżące trendy w metodyce kształcenia. Wiedza jest przekazywana za pomocą różnych technik nauczania. Obok tradycyjnych wykładów i zajęć klasowych prowadzone są liczne zajęcia laboratoryjne z możliwością rozwiązywania realnych problemów oraz cały zestaw środków i narzędzi internetowo - multimedialnych do samodzielnego zdobywania wiedzy.

Istotnym elementem szkoleń jest program Packet Tracer, zaawansowany symulator, która pozwala studentom w bezpieczny sposób eksperymentować z zachowaniem sieci komputerowych. Został wyprodukowany przez Cisco Systems i jest udostępniany na darmowej licencji dla uczestników szkoleń Cisco Academy.

Ze względu na fakt, że nasi instruktorzy biegle władają językiem angielskim, dla grup zorganizowanych istnieje możliwość prowadzenia zajęć po angielsku.

Ścieżka certyfikacji Cisco jest hierarchiczna i na późniejszych poziomach rozgałęzia się pozwalając na określenie dalszej drogi rozwoju.