O nas

Akademia Cisco działająca przy Fundacji Rozwoju Informatyzacji “SubNet” jest wynikiem jej działań statutowych. Celem Fundacji jest wspieranie i pomoc w dostępie do nowoczesnych technologii informatycznych, zdobywaniu kwalifikacji, wiedzy i umiejętności praktycznych z różnych dziedzin informatyki i nowoczesnych metod komunikacji.


Czym się wyróżniamy na tle innych Akademii Cisco?

 • Mamy doświadczenie dydaktyczne - Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w ramach Akademii Cisco. Przez wiele lat uczyli i organizowali pracę w Regionalnej Akademii Cisco przy Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz kilku innych Akademiach Lokalnych. Aktualnie posiadają już ponad 700 absolwentów.

 • Mamy doświadczenie praktyczne - Prowadzący zajęcia to nie tylko teoretycy, ale i praktycy. Na codzień pracują na stanowiskach administratorów sieci oraz inżynierów sieciowych w globalnych korporacjach, dużych bankach oraz u integratorów systemów sieciowych posiadających status Partnerów Cisco. Ich wiedza jest potwierdzona aktualnymi certyfikatami Cisco na poziomie CCNA, CCNA Security, CCNA Voice, CCNP, CCDP.

 • Jesteśmy rozpoznawalni - Nasi instruktorzy plasują się w ścisłej czołówce międzynarodowych konkursów z technologii Cisco.

 • Jesteśmy elastyczni - Jako organizacja wspierająca rozwój technologii informatycznych nie jesteśmy ograniczeni ścisłymi regułami dotyczącymi organizacji szkoleń. Liczebność naszych grup szkoleniowych jest optymalnie dobrana do konkretnych kursów i nie przekracza 10 osób. Jesteśmy również elastyczni względem terminów szkoleń. Możliwe są kursy w trybie dziennym, wieczorowym, weekendowym, jak również w wakacje. Grupy ruszają w momencie zebrania się odpowiedniej liczby uczestników - nie musimy czekać na początek nowego semestru akademickiego.

 • Współpracujemy - Możemy się pochwalić długotrwałą współpracą z wieloma Akademiami Cisco w Polsce i za granicą, czerpiąc z ich doświadczeń, ale i przekazując własne najlepsze praktyki. Ściśle współpracujemy również z wieloma firmami z branży IT, w tym z certyfikowanymi partnerami firmy Cisco.

 • Dajemy więcej

  • różnorodność sprzętu - Naszym kursantom dajemy możliwość pracy i nauki na różnorodnym sprzęcie, który można spotkać w rzeczywistych warunkach produkcyjnych

  • nowatorskie metody nauczania - Podczas naszych szkoleń stosujemy metody nauczania dostosowane do konkretnych kursów. Metody te są wypraktykowane wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu i nie raz były przedstawiane na forum ogólnopolskim i międzynarodowym, jako najlepsze praktyki.

  • centrum egzaminacyjne - Na miejscu posiadamy centrum egzaminacyjne Pearson/VUE, tak więc nasi kursanci po uzyskaniu odpowiedniej wiedzy będą mogli podchodzić do wielu egzaminów certyfikacyjnych, które im tę wiedzę potwierdzą.

 • Pomagamy

  • znaleźć pracę w zawodzie - Dzięki naszym kontaktom w branży IT staramy się pomagać w znalezieniu interesującej pracy dla naszych absolwentów.

  • w bieżącej pracy - To jest nasza unikalna oferta! Każdy osoba, która ukończy dowolny pełny kurs dostaje od nas za darmo 2h konsultacji merytorycznych. Konsultacje te mogą zostać wykorzystane np. na zaplanowanie rozwoju infrastruktury IT w firmie, czy też dobór odpowiedniego sprzętu sieciowego pod konkretny projekt.

Zapraszamy!

Zespół Akademii Cisco przy Fundacji “SubNet”