Strona główna‎ > ‎

KONKURS Cisco NetRiders CCNA POLSKA – zapraszamy do REJESTRACJI!

opublikowane: 15 wrz 2014, 04:44 przez Fundacja Subnet

Zapraszamy do rejestracji w konkursie CCNA NetRiders Polska 2014 przeznaczonym dla słuchaczy programu Cisco Networking Academy w Polsce. Konkurs jest doskonałą okazją sprawdzenia swoich możliwości oraz wyróżnienia się spośród innych słuchaczy programu. Kilku laureatów konkursu z ubiegłych lat znalazło zatrudnienie w Cisco Global Support Center w Krakowie, konkurs daje zatem szansę zaprezentowania swoich kompetencji w obszarze technologii sieciowych.
Ponadto na zwycięzców czekają nagrody w postaci IPodów, zaś laureaci 1, 2 i 3 miejsca oraz najlepsza zawodniczka zostaną zaproszeni do udziału w rundzie międzynarodowej, zaplanowanej na 16 października 2014, w której stawką jest wycieczka do Doliny Krzemowej w styczniu 2015.  

WAŻNE INFORMACJE
  • Do udziału w konkursie uprawnieni są studenci obecnie uczestniczący w kursie CCNA Discovery, Exploration, Routing&Switching lub absolwenci tych kursów, którzy ukończyli je w ciagu ostatnich 11 miesięcy. Szczegóły w dokumencie: Terms and Conditions na stronie konkursowej
  • Każdy student musi posiadać  aktywne konto na platformie NetSpace.
Rejestracja składa się z 2 części
1.        Rejestracja profilu na stronie NetRiders site www.academynetriders.com
2.        Rejestracja w konkursie CCNA NetRiders Polska 2014

Do rejestracji niezbędny jest KLUCZ. Klucz rejestracyjny otrzymasz od swojego Instruktora, który jednocześnie potwierdzi możliwość organizacji konkursu w Twojej akademii Cisco.


  • Rejestracja jest otwarta DO 5 października 2014 na stronie: www.academynetriders.com

  • KONKURS CCNA NetRiders POLSKA 2014 rozpocznie się 7 października o godz 14:00 (CET) na stronie: www.academynetriders.com

  • Wszyscy zarejestrowani uczestnicy mogą skorzystać z Practice Site , która umożliwia sprawdzenie, jak zbudowane są przykładowe pytania egzaminacyjne i jak na nie właściwie odpowiadać: http://www.academynetriders.com/file.php/1/netriders_info/register.html.

  • Językiem konkursu jest język angielski.
  • Studenci uczestniczą w konkursie pod opieką Instruktora Akademii Cisco (PROCTOR’A). Dlatego uczestnicy muszą w procesie rejestracji wybrać swojego Instruktora-Opiekuna (uzupełniając PROCTOR INFORMATION TASK). Twój Instruktor musi być uprzednio zarejestrowany na stronie www.academynetriders.com, aby był widoczny w wyborze Instruktorów-Opiekunów. Więcej informacji w dokumenice Terms and Conditions.

  • Comments