Strona główna‎ > ‎

Inkubator Inżyniera Cisco - zapraszamy do udziału

opublikowane: 26 wrz 2014, 02:47 przez Fundacja Subnet
Poszukujemy studentów ostatniego roku studiów licencjackich/inżynierskich lub magisterskich lub absolwentów zainteresowanych udziałem w projekcie Inkubatora Inżyniera Cisco.
Projekt jest realizowany przez program Akademii Cisco oraz Cisco Global Support Center w Krakowie.
W ramach Inkubatora Inżyniera Cisco oferuje słuchaczom programu Cisco NetAcad możliwość realizacji bezpłatnego kursu z poziomu CCNP w programie Cisco Networking Academy w lokalnej Akademii Cisco oraz udział w seminariach i warsztatach w zakresie zaawansowanych technologii oraz umiejętności miękkich w krakowskim biurze Cisco.

Warsztaty są przygotowane i będą organizowane raz w miesiącu, a prowadzić je będzie zespół inżynierów i ekspertów z krakowskiego zespołu Cisco. Będzie to również doskonała okazja poznania specyfiki i atmosfery pracy w Cisco w Krakowie oraz szansa na bezpośredni kontakt z zatrudnionymi tam specjalistami.

Inkubator jest zaplanowany na okres od listopada 2014 do maja 2015.

Absolwenci projektu Inkubatora mają pierwszeństwo w procesie rekrutacji do Cisco Kraków an stanowiska inżynierskie.
Kilkunastu ubiegłorocznych uczestników projektu już pracuje z nami w Krakowie!

Projekt Inkubatora rozpoczynamy od kwalifikacji (assessment center), która odbędzie się w ostatnim tygodniu października w Krakowie. W jej ramach przeprowadzimy rozmowy i zadania, które pozwolą nam poznać i sprofilować kandydatów. Wierzymy, że jest to również dobre doświadczenie dla wszystkich, którzy chcieliby poznać swoje mocne i słabe strony oraz przygotować się lepiej do oczekiwań rynku pracy, sprawdzić jak wyglądają procesy rekrutacyjne i spróbować swoich sił w przyjaznym otoczeniu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych spełniających wymagane kryteria:
·         ostatni rok studiów (licencjackich/inżynierskich/magisterskich)/ ewentualnie absolwent (2013 -2014)
·         kurs CCNA ukończony lub w trakcie
·         komunikacja w jęz. angielskim
do przesłania swojej aplikacji poprzez stronę: : http://cs.co/Incubator2015 do dn. 03.10.2014

Zależy nam szczególnie na udziale osób, które rozpoczęły właśnie ostatni rok studiów i są potencjalnie zainteresowane rozpoczęciem pracy w przeciągu 12 miesięcy. 

Zapraszamy jednocześnie do naszej społeczności na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/NetAcad4KrakowGSC/, gdzie w listopadzie 2014 rozpoczniemy specjalny program wirtualnych szkoleń technologicznych dla słuchaczy programu NetAcad.
Comments