Strona główna‎ > ‎

CISCO ENGINEER INCUBATOR PROGRAM

opublikowane: 5 maj 2016, 03:38 przez Fundacja Subnet
Po raz czwarty Cisco uruchamia rekrutację studentów do programu rozwojowego Inkubator Inżyniera Cisco, który będzie realizowany od listopada 2016 do marca 2017.

Program Cisco Engineer Incubator to wspólna inicjatywa Networking Academy i Cisco Global Support Center w Krakowie. Jej celem jest pomoc studentom ostatnich lat kierunków informatycznych w rozwijaniu umiejętności z obszaru zaawansowanych technologii sieciowych (m.in kurs CCNP, regularne spotkania i warsztaty w biurze Cisco) oraz nabywaniu tzw. kompetencji miękkich, co ma im ułatwić ubieganie się o pracę w najlepszych technologicznych firmach świata.

Ponadto, ci uczestnicy, którzy chcą otrzymać szansę zatrudnienia w Cisco Global Support Center w Krakowie, mogą na koniec programu wziąć udział w procesie rekrutacyjnym - w tym roku 77% uczestników poprzedniej edycji już znalazło zatrudnienie w Cisco.

W maju i czerwcu 2016 w ramach Cisco Student Days odbędą się spotkania ze studentami w kilku miastach Polski:
Aby wziąć udział w tych spotkaniach wymagana jest REJESTRACJA.

Studenci zainteresowani udziałem w programie Inkubatora Inżyniera Cisco, którym nie po drodze do wymienionych powyżej lokalizacji Cisco zaprasza na sesję webex, która rozpocznie się 18 maja 2016 o godz. 9:00.

JOIN USING WEBEX
Go to: https://cisco.webex.com/ciscosales/j.php?MTID=me0c1c11bafad47abeabfd7075a419814
Meeting password - Rh3KiKGq
Meeting number - 208742124


ZAPRASZAMY

Comments